İhtiyacın olan tüm teknoloji çözümlerinde; Yanında ÖZAY Var...

Özay Bilişim E-Mail

0850 800 08 81
info@ozaybilisim.com

Özay Bilişim Adres

KİREMİTOCAĞI MAH. KADER SOK. NO:2/A
Merkez / DÜZCE

Kurumsal Hizmetlerimiz

Kurumların başarısı teknolojiyi doğru kullanmalarıyla doğrudan ilişkili olup doğru yönetilmesi ise bu kültürün gizli silahıdır.

Özay Bilişim, alanında profesyonel BT uzmanları ile tam donanımlı Teknoloji Ortağınızdır. Özay Bilişim Danışmanları ile sadece BT altyapınızda maliyetleri optimize etmenin ötesinde, sahip olduğunuz altyapıdan maksimum fayda sağlamayı elde edersiniz. Risklerinizi minimuma indirir, enerjinizi asıl bildiğiniz işe odaklarsınız.
Bilişim alanında yapılacak doğru yatırım, doğru yönetim, kurumsal bir firmanın başarısının en öneli faktörüdür. Bilişimin tüm imkanları ile hayatımıza hükmettiği çağda, ona hükmetmek güce hükmetmektir.
Özay Bilişim’in empati yeteneği, konusunda uzman BT uzmanları ve Yeni Nesil inovasyonu ile bilişim teknolojilerinin gücünü yönetebilirsiniz.

ANALİZ EDER, RAPORLANDIRIR

Özay Bilişim öncelikle tamamen ücretsiz olarak kurumunuzu, içinde bulunduğunuz sektörün standartlarına göre analiz ederek, tüm ihtiyaçlarınızı sizin adınıza tanımlar ve bunları raporlandırır. Profesyonel bir danışmanlık hizmetinin en önemli adımlarından birini ücretsiz olarak sunarak farkını ortaya koyar.

PLANLAMA YAPAR

Tanımlanan ihtiyaçlar için profesyonel bir planlama yapar. Uzman değerlendirmesi ile derecelendirilen ihtiyaçlar acil olandan başlanarak sınıflandırılır. En hızlı ve en ekonomik sonucun alınması konusunda bilgi, tecrübe ve farkını ortaya koyar.

OPTİMİZE EDER

Planlanan bilişim ihtiyaçları için öncelikle sahip olunan imkânları optimize etmekle başlar; yani iyileştirme, atıl olandan aktif olana geçme eylemlerini uygular. Gereksiz yatırım maliyetlerinizin önüne geçer.

ENTEGRE EDER

Mevcut yatırımlarınızı optimize ettikten sonra, eksik yatırımlarınızı tamamlayarak iş gücünüze tam destek sağlaması adına entegre eder. Entegrasyon sürecinde kurum çalışma kültürüne en uygun planı uygulayarak çalışanların entegrasyon sürecini minimuma indirir. Onları eğitir, bilgilendirir ve bütünlük sağlar.

SORUN GİDERİR

Bilişim imkanları ile donatılmış kurumun olası sorunlarına karşı en hızlı çözümü üretir ve sorunun gerçek bir sorun olmasının önüne geçer. Sistemi takip eder ve gerçek zamanlı yönetir.
Size ise sorunsuz bilişim desteğinin gücünü kullanarak en iyi bildiğiniz şeye odaklanmak kalır. İşinize…

FAYDALARI NELERDİR?
Gereksiz ve bilinçsiz bilişim harcamalarının önüne geçersiniz.
Sağlıklı bir bilişim hizmeti için ihtiyaç duyacağınız bir departman kurmaktan ve bunun yüksek maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz.
İşi outsource ederek profesyonel uzmanlardan hizmet alır, gereksiz risk ve maliyetlere girmezsiniz.
Özay Bilişim’in profesyonelliğini ve hizmet kalitesini kendi departmanınız gibi kullanırsınız.
Teknolojileri takip etmek zorunda kalmaz, gerisinde olma kaygısı yaşamaz, geçiş ve uygulama noktasında kararsız kalmazsınız.
En önemlisi bunca karmaşık işle enerjinizi tüketmez, asıl faaliyet alanınıza yoğunlaşırsınız.

  • Network Sistemleri
  • Server Kurulumları
  • Ups Çözümleri
  • Kablosuz Çözümler
  • Santral Çözümleri
  • Antivirüs Çözümleri
  • Firewall Çözümleri
  • Microsoft Lisanslama
  • Microsoft Lisans Kiralama
Kurumsal Hizmetlerimiz

Kurumsal Çözümlerimiz ile Yanınızdayız!

Sizi dinliyoruz ve size uygun kurumsal çözümleri sizin için uyguluyoruz.